Paslaugos

Tiekimo projektų valdymas

Įsitraukiame į visas techninio projekto įgyvendinimo stadijas. Prieš-projektinėje stadijoje bendrovės specialistai išsiaiškina, kokie sprendimai gali būti reikalingi jūsų projektui ir pasiūlo specifinius sprendimus įtraukdami į procesą patikimus medžiagų tiekėjus. Galime pasiūlyti  profesionalius ir punktualius partnerius, galinčius atlikti instaliavimo bei montavimo darbus. Projekto pridavimo stadijoje pateikiame visą reikiamą dokumentaciją ir projekto efektyvumą įrodančius dokumentus.

Tiekimas

Stengiamės užtikrinti savalaikį ir operatyvų prekių pristatymą klientams:

  • Užsakytų prekių išdavimas Vilniaus centriniame sandėlyje vykdomas iki 18:00 val.;
  • Greito prekių atsiėmimo zona;
  • Galimybė suskurti dedikuotų prekių sandėlį kliento patalpose;

Prekių sandėliavimas

Sudarome galimybes klientui įgyvendinti asmeninio sandėlio projektą. Tam kliento patalpose pagal jo poreikius bendrovės ekspertai  skuria dedikuotų prekių krepšelį,  klientui suteikiama galimybė brūkšninio kodo skaitytuvu vykdyti prekių apskaitą, patogiai stebėti sandėlio likučius ir rengti prekių judėjimo ataskaitas, automatiškai papildyti sandėlio likučius iš „SLO Lithuania“ centrinio sandėlio. Galime kliento patalpas pritaikyti sandėliavimo reikmėms (stelažų įrengimas, saugios interneto linijos įrengimas ir t.t.). 

Savo klientams taip teikiam šias paslaugas:

  • Kabelių karpymas;
  • Kabelių parinkimas;
  • Transportavimas;
  • Matavimas;
  • Nuotolinis kabelių sandėliavimas;
  • Minimalių kabelio kiekių palaikymas pagal klientų poreikius.

Komplektavimo paslaugos

Projektuojame elektros skydus, organizuojame jų surinkimą, ruošiame būtiną techninę dokumentaciją.

Pagal klientų poreikius projektuojame elektros instaliacines kolonas parinkdami individualų sprendimą, apimantį instaliacinių kolonų gamybą, pristatymą į objektą, diegimą pastate bei dokumentacijos paruošimą.

Konsultavimas

Atsižvelgiant į pastato konstrukcijos specifiką ir kliento poreikius konsultuojame klientus parenkant elektros instaliacijos produktus ir sprendimus.

Patariame elektrotechninių ir automatikos produktų parinkimo, energijos taupymo, atsinaujinančių energijos šaltinių, avarinių sandėlių ir logistinių sprendimų klausimais.

Atsižvelgdami į naujausius LR galiojančius teisinius aktus, ESO, TELIA, LITGRID techninius reikalavimus, konsultuojame klientus instaliacinių, jėgos ir telekomunikacinių kabelių bei jų aksesuarų parinkimo klausimais.

Įvertinę įvairių paskirčių objektams keliamus apšvietimo kokybės, efektyvumo bei ekonomiškumo reikalavimus, projektuojame, skaičiuojame ir tiekiame apšvietimo sprendimus.

Mokymai

Nuolat organizuojame mokymus bei seminarus klientams. Jų metu pristatoma naujausia tiekėjų produkcija bei sprendimai. Šiemet pradėjome bendradarbiauti su UAB „Mokymų organizavimo grupe“, kuri už dalyvavimą seminaruose išduota oficialius sertifikatus. Energetikos rinkos darbuotojams, turintiems energetikos darbuotojo pažymėjimą, kuris suteikia teisę vykdyti darbų vadovo funkcijas šis sertifikatas prisideda prie kaupiamų kvalifikacijos kėlimo valandų.

Be tradicinių seminarų, kasmet pavasarį suburiame gausų būrį elektrotechnikos bendraminčių vienoje didžiausių elektrotechnikos parodų „SLO Electricity“. Paroda, tai unikali galimybė pamatyti inovatyviausius Lietuvos ir pasaulio elektrotechnikos produktus bei susitikti su pagrindiniais rinkos dalyviais. „SLO Electricity“ metu galima aplankyti dalyvių ekspozicijas bei sudalyvauti seminaruose, kurių metu yra pristatomi naujausi energijos taupymo sprendimai ir pasaulinės gamybos efektyvumo didinimo tendencijos, elektrotechnikos produktai ir sprendimai