7 mitai apie energiją taupančias lemputes

-

Pranoksta savo pačių reputaciją: 7 mitai apie energiją taupančias lemputes

 

 

1) „...įjungus reikia ilgai laukti, kol lemputė ima šviesti visiškai ryškiai“

 

Dėl patentuo­tos technologijos „Quick Start“ „Osram“ energiją taupančios lempos įsi­dega per kelias sekundes. „Dulux® Superstar“ lempos jau po 8 sekundžių įgauna 80 procentų viso skleidžiamo švie­sos srauto.

 

 

2) „...kainuoja gerokai daugiau už tradicines elektros lemputes“

 

Jei palygintume pardavimo kainas, tuomet tradicinė lemputė būtų tikrai pigesnė už energiją taupančią. Bet kadangi energiją taupančios lemputės eikvoja gerokai mažiau elektros energijos, tai ilgu laikotarpiu jos kainuoja mažiau. Tradicinė 100 W elektros lemputė kainuoja mažiau nei 2 litus, o energiją taupanti panašaus ryškumo (21 W) energiją taupanti lemputė kainuoja apie 20 litų. Pavyzdžiui, „OSRAM DULUXSTAR“ lemputė šviečia 10 000 valandų („OSRAM DULUX SUPERSTAR“ – 15 000 valandų), o tradicinės elektros lemputės užtenka tik 1 000 valandų. Tokiu atveju, kad šviestų tiek pat ilgai kaip viena energiją taupanti lemputė, vieną po kitos tektų nupirkti šešias tradicines lemputes. Maža to, „OSRAM DULUXSTAR“ lemputė per visą eksploatavimo laiką sutaupo apie 140 litų ir sumažina išlaidas apšvietimui.

 

 

3) „...šviečia šalta šviesa“

 

Šviesos „šiltumas“ arba „šaltumas“ priklauso nuo spalvinės temperatūros. Lempučių „OSRAM DULUX SUPERSTAR“ ir „OSRAM DULUXSTAR“ spalvinė temperatūra yra 2500 K, o tai reiškia, kad jos šviečia įprasta šilta balta šviesa. Šių lempučių šviesa panaši į tradicinių lempučių skleidžiamą šviesą, todėl jos puikiai tinka namie kambariams apšviesti.

 

4) „...yra nepatrauklios vamzdelio formos ir telpa ne į visus šviestuvus“

 

Galima įsigyti ne tik visiems gerai žinomų vamzdelio formos „OSRAM“ energiją taupančių lempučių, bet ir tradicinės elektros lemputės formos, žvakės formos, reflektorinių ir naujo „Twist“ tipo lempučių.

 

 

5) „...negalima reguliuoti šviesos srauto, pritemdyti“

 

Bendrovė „OSRAM“ išleido energiją taupančių lempučių liniją „OSRAM DULUX INTELLIGENT DIM“, kurių šviesos srautą galima reguliuoti ir pritemdyti, kiek tik nori. Vertėtų paminėti, kad įprastų energiją taupančių lempučių negalima naudoti kartu su šviesos srauto reguliatoriais-jungikliais.

 

 

6) „...geriau jau palikti įjungtą visą laiką, negu dažnai junginėti“

 

Kiek kartų namie šviesą įjungiate ir išjungiate – „OSRAM“ energiją taupančioms lemputėms visai ne problema. Dažnas šviesos junginėjimas nė kiek nesutrumpina „OSRAM“ energiją taupančių lempučių naudojimo trukmės. Šių lempučių eksploatavimo trukmę gali sutrumpinti tik ištisas valandas trunkantis nuolatinis junginėjimas prieš baigiantis lemputės eksploatavimo laikui.

 

 

7) „...blykčioja“

 

„OSRAM“ lemputės neblykčioja. Blykčioti neleidžia elektroninis paleidimo įrenginys, kuris įmontuotas lempos korpuse.

 

Rekomenduojami tiekėjai

Prysmian Draka

MEKA baneriukas 2016-07

SLO pataria

Naujienos el.paštu

Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk patarimus, akcijinius pasiūlymus!

Title

© 2003-2014 UAB "SLO Lithuania"

Visa informacija esanti www.slo.lt yra griežtai saugoma LR įstatymų.

.NFQ internetinių parduotuvių kūrimas

LiveZilla Live Chat Software