OSRAM HALOGEN ECO lemputės

-

Apšvietimo inovacijos klasikinėse formose

 

Žinia apie kaitrinių lempų gamybos nutraukimą, pasiekusi mus 2009 metų viduryje, smarkiai sujaukė apšvietimo rinką ir uždavė nemažai klausimų eiliniam vartotojui. Pagrindinis, nerimą keliantis – tai ką gi naudoti vietojų kaitrinių lempų?

 

Kaitrinių lempų draudimas – etapais.

 

Pradedant nuo praėjusių metų rugsėjo 1 dienos, šviesos šaltinių gamintojai nebegali pateikti Europos Sąjungos rinkose matinių kaitrinių lempučių ir visų, galingesnių nei 75W. Šiemet, kaitrinių lempų galingumai bus mažinami iki 60W, 2011 metais iki 40W, o 2012 metais visos kaitrinės lempos bus uždraustos. Vartotojams palaipsniui teks atsisveikinti su ilgą laiką nepakeičiamais buvusiais šviesos šaltiniais. Atsisveikinti su kaitrine lempa, bet ne su klasikine jos forma.

 

Halogeninė lempa klasikinėje formoje

 

Klasikinių lempų formų gerbėjai gali būti ramūs – OSRAM turi jiems alternatyvą, kuri pakeis uždraudžiamas kaitrines lemputes. Maža to, nauji OSRAM HALOGEN ECO halogeniniai šviesos šaltiniai sumažins jūsų išlaidas elektros energijai net iki 30%. Halogeninių lempų skleidžiama šviesa identiška kaitrinių lempų šviesai – ji itin artima naturaliai dienos šviesai, todėl vartotojai namuose naudoję kaitrines lempas nepajaus skirtumo pasikeitę senąsias kaitrines lempas į naujas OSRAM HALOGEN ECO. Nesvarbu kokios formos jos bebūtų – standartinės, žvakutės, burbuliuko ar reflektorinės. Ta pati formų ir cokolių įvairovė. Halogeninių lempų inovatyvi technologija leidžia sumažinti lemputės suvartojamos elektros energijos kiekį, bet leidžia lempai skleisti tiek pat šviesos. Todėl naudodami 42W OSRAM HALOGEN ECO lemputę, ji švies taip pat ryškiai, kaip ir 60W kaitrinė lemputė.

 

Privalumai akivaizdūs

 

OSRAM HALOGEN ECO energiją taupančios halogeninės lempos turi daug privalumų:

  • Taupo iki 30% elektros energijos
  • Galima naudoti su įtampos reguliatoriais
  • Užsidega iškarto
  • Tarnauja dvigubai ilgiau nei kaitrinės lempos
  • Skleidžia jaukią ir malonią šiltą šviesą
  • Puikiai atkuria visus atspalvius
  • Neturi savyje kenksmingų aplinkai medžiagų
  • Visos HALOGEN ECO lempos turi UV filtrą

 

Tačiau pats didžiausias šių lempų privalumas – tai, kad kiekvienas vartotojas gali pakeisti visas savo naudojamas kaitrines lempas į naujasias be didesnių pastangų, nes jos identiškos formomis ir cokoliais. Jums nereikės keisti instaliacijos ar šviestuvų namuose.

 

Klasikinės halogeninės lempos – dabar taip pat taupesnės

 

Kartu su energiją taupančiomis halogeninėmis klasikinių formų lempomis, kompanija OSRAM įdiegė tachnologiją, leidžiančią mažinti elektros sąnaudas ir klasikinėse halogeninėse, reflektorinėse bei vamzdelio formos lemputėse. Paskutiniu metu reflektroinės lemputės smarkiai išpopuliarėjo namų ūkiuose, dauguma vartotojų naudoja šias lemputes ne tik akcentiniam, bet ir bendrajam patalpų apšvietimui. 12V reflektorinės lemputės vertinamos dėl jų ilgaamžiškumo ir patikimo veikimo kartu su įtampos transformatoriais, kurie sugeria dažnus įtampos svyravimus. Šiandien OSRAM siūlo naudoti efektyvesnius sprendimus, tai HALOGEN ECO serijos lemputės HALOLINE (cokolis R7s), HALOPIN (cokolis G9), DECOSTAR (cokolis GU 5,3), HALOSTAR (cokolis GU4) arba HALOPAR 20 (cokolis GU10). Iki šiol naudotas lemputes galite pakeisti naujomis HALOGEN ECO ir sutaupyti nuo 20% iki 40% išlaidų elektros energijai. Jums nereikia daryti atnaujinimų elektros instaliacijoje ar apšvietimo įrenginių – tiesiog pakeiskite lemputę. Efektyviausias būdas taupyti – su OSRAM HALOGEN ECO lempomis.

Rekomenduojami tiekėjai

Prysmian Draka

MEKA baneriukas 2016-07

SLO pataria

Naujienos el.paštu

Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk patarimus, akcijinius pasiūlymus!

Title

© 2003-2014 UAB "SLO Lithuania"

Visa informacija esanti www.slo.lt yra griežtai saugoma LR įstatymų.

.NFQ internetinių parduotuvių kūrimas

LiveZilla Live Chat Software