Modernus namų apšvietimas su OSRAM LED lempomis

-

Modernus namų apšvietimas su OSRAM LED lempomis

 

Norite sukūrti spalvingą nuotaiką jūsų namuose? Norite apšviesti ir paryškinti savo mėgstamus paveikslus ar statulėles, o galbūt akcentuoti kambarinius augalus? Ar norėtumet spalvingai dekoruoti namus ar sodą su įvairiaspalvėmis lemputėmis ir nesirūpinti elektros energijos suvartojimu ar dažnu perdegusių lempučių keitimu? Jei taip – LED lempos, kurias pristato vienas didžiausių šviesos šaltinių gamintojų pasaulyje OSRAM, tinkamiausias sprendimas visais atvejais. Šios inovatyvios lemputės gaminamos standartiniais cokoliais, todėl jums nereikės sukti galvos dėl jūsų naudojamų lempučių pakeitimo – nespėsite nė mirktelėti, o namai nušvis naujomis spalvomis.

Su OSRAM LED lempomis jūs pajausite skirtumą, kurį suteikia modernios LED technologijos. Svarbiausi akcentai, kuriais pasižymi naujosios lemputės – itin mažos elektros energijos sąnaudos ir ženkliai ilgesnis tarnavimo laikas, nei tradicinių šviesos šaltinių. LED lempos yra saugios ir neturi jokių kenksmingų dalių savyje, neskleidžia UV spindulių, todėl yra ekologiškos. Platus atspalvių spektras suteikia galimybes kurti skirtingus akcentus namuose: šilta balta, šalta balta, mėlyna, raudona, žalia ar geltona, o gal besikeičiančių spalvų lemputė paryškins daiktus jūsų kasdienybėje.

OSRAM LED CLASSIC tipo lemputės – identiškomis formomis klasikinėms kaitrinėms lemputėms. Populiariausi lempų cokoliai suteikia galimybė lengvai jas pakeisti, tiek vidaus instaliacijose tiek ir lauke. Klasikinės LED lempos atsparios vibracijai ir dūžimui.

PARATHOM CLASSIC A40 naujausias OSRAM gaminys, kurio elektros sąnaudos vos 8W, o šviečia ji kaip 40W kaitrinė lemputė. Maža to, ji tarnauja net iki 25 kartų ilgiau, o forma yra identiška klasikinės formos kaitrinei lempai su cokoliu E27. Vartotojai gali rinktis iš dviejų šviesos atspalvių: šilta balta arba šalta balta.

OSRAM LED REFLECTOR – reflektorinės lemputės, standartiniais cokoliais kaip ir halogeninės arba kaitrinės reflektorinės lemputės. Tiesioginė, akcentinė šviesa, skirtingi apšvietimo kampai ir spalvų įvairovė leidžia sukūrti individualius efektus.

PARATHOM MR16 20 – tai vos 4,5W naudojanti LED lemputė, kurios šviesos pakanka, kad galėtumėt ją naudoti vietoje 20W halogeninės lemputės. Kadangi ši LED lempa yra 12V, ją galima naudoti su įtampos transformatoriais, skirtais halogeninėms lempoms. Todėl jums nereikės nieko keisti jūsų namų instaliacijoje – tiesiog pakeiskite lemputę ir pradėkite taupyti. LED lempa perdegs daug rečiau nei halogeninė, nes tarnauja kelis kartus ilgiau.

Ilgalaikė apšvietimo produktų gamybos technologijų patirtis ir aukšti OSRAM kokybės standartai yra pagrindinės priežastys, dėl kurių nauji ir inovatyvūs LED produktai jau gali būti patikimi šviesos šaltiniai jūsų namuose.

 

Rekomenduojami tiekėjai

Prysmian Draka

MEKA baneriukas 2016-07

SLO pataria

Naujienos el.paštu

Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk patarimus, akcijinius pasiūlymus!

Title

© 2003-2014 UAB "SLO Lithuania"

Visa informacija esanti www.slo.lt yra griežtai saugoma LR įstatymų.

.NFQ internetinių parduotuvių kūrimas

LiveZilla Live Chat Software