Pristatymo sąlygos ir terminai

Mes turime 5 skyrius didžiausiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ir Panevėžys) ir kuo Jūs arčiau jų esate, tuo greičiau gausite prekę. Pristatymo laikas iki Jūsų pageidaujamos vietos - 2-7 darbo dienos, o atvykus į mūsų sandėlius esančius didžiuosiuose Lietuvos miestuose galimas atsiėmimas ir tą pačią dieną. Atsiradus neatitikimams ir neaiškumams mūsų darbuotojai susisieks su Jumis, kad aptartų pristatymo terminus ir kitas užsakymo sąlygas. Mūsų darbuotojai niekada neklausia jokių asmeninių duomenų tokių kaip: kreditinių ar debetinių kortelių kodai, el. bankininkystės prisijungimų duomenys ir tuo labiau už tai nesiūlo jokių laimėjimų.

 

Priklausomai nuo pristatymo vietos ir užsakymo sudėtingumo pristatymo kaina kiekvieną kartą yra skaičiuojama atskirai.

 

ATSISKAITYMAS UŽ PREKES

Apmokėjimą šiuo metu galite atlikti tik pavedimu naudodamiesi savo el. bankininkyste arba bet kuriame banko skyriuje.

 

GARANTIJA

Visoms prekėms taikoma gamintojo rekomenduojama garantija. Garantija negalioja, jei defektai atsirado dėl pirkėjo kaltės.


Kiekvienai prekei ar prekių segmentui garantija yra taikoma individualiai atsižvelgiant į prekių asortimentą.

 
UŽSAKYMO ANULIAVIMAS

Užsakymo anuliavimas, galimas praėjus 24 valandoms po užsakymo, vėliau negu 24 valandos, anuliavimas nebegalimas. Anuliuoti užsakymą galite, paskambinę telefonu +370 5 215 00 70 arba parašę mums elektroninį laišką į biuras@slo.lt, ar support.lt@slo.lt

 

KAINOS

Visos kainos pateiktos "SLO LITHUANIA" el. parduotuvėje yra be PVM ir yra galutinės bei nekeičiamos (nebent buvo susitarta su įmonės vadovu). Kainos yra reguliariai peržiūrimos ir koreguojamos atitinkamai atsižvelgus į pasaulinę ekonominę situaciją.

 

SLAPTUMAS
Pardavėjas neatskleis ir neparduos Pirkėjo informacijos jokioms trečiosioms šalims.

 

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

Visa intelektinė nuosavybė, kitos nuosavybės teisės ir autorinė teisė priklauso ir yra administruojama UAB "SLO LITHUANIA" kompanijos.

 

UŽSAKYMAI

Užsisakant paslaugą, Pirkėjas privalo tiksliai nurodyti savo el. pašto adresą ir telefono numerį. Šita informacija yra naudojama kontaktams tarp Pardavėjo ir Pirkėjo. Pardavėjas neatsako už netikslius

Pirkėjo duomenis, taip pat neatsako už užsakymo įgyvendinimo laikotarpį jeigu Pirkėjas nekomunikuoja su Pardavėju.

 

BENDROS SĄLYGOS IR TERMINAI

Visos Pirkėjo užsakytos paslaugos turi būti pristatomos remiantis terminais ir sąlygomis (Pardavėjas pasilieka teisę koreguoti terminus ir sąlygas). Priimdamas paslaugas, Pirkėjas patvirtina, kad sutinka su šiomis sąlygomis ir terminais.

Rekomenduojami tiekėjai

Prysmian Draka

MEKA baneriukas 2016-07

SLO pataria

Naujienos el.paštu

Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk patarimus, akcijinius pasiūlymus!

Title

© 2003-2014 UAB "SLO Lithuania"

Visa informacija esanti www.slo.lt yra griežtai saugoma LR įstatymų.

.NFQ internetinių parduotuvių kūrimas

LiveZilla Live Chat Software