Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2014 m. liepos 22 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės Nutarimu "Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo" ir kitais LR galiojančiais teisės aktais.

 

Įsigijus netinkamos kokybės prekę, turite teisę reikalauti, kad pardavėjas pakeistų prekę tinkamos kokybės preke, sumažintų kainą arba grąžintų už prekę sumokėtus pinigus. Jei įsigijote netinkamos kokybės ne maisto prekę, teisės aktuose yra numatyta galimybė reikalauti pašalinti prekės trūkumus arba atlyginti išlaidas, jei trūkumus pašalina pats pirkėjas. Žinoma, šios nuostatos galioja tik tada, kai parduodamas prekę pardavėjas neinformavo pirkėjo apie prekės netinkamą kokybę.

 

Grąžinti arba reikalauti pakeisti kitomis galima ne tik netinkamos kokybės, bet ir tinkamos kokybės prekes. LR civilinio kodekso 6.362 str. 1 punkte skelbiama, kad pirkėjas turi teisę per 14 dienų nuo ne maisto daiktų perdavimo jam, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti nusipirktus daiktus pirkimo ar kitoje pardavėjo nurodytoje vietoje analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektacijos daiktais.

Rekomenduojami tiekėjai

Prysmian Draka

MEKA baneriukas 2016-07

SLO pataria

Naujienos el.paštu

Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk patarimus, akcijinius pasiūlymus!

Title

© 2003-2014 UAB "SLO Lithuania"

Visa informacija esanti www.slo.lt yra griežtai saugoma LR įstatymų.

.NFQ internetinių parduotuvių kūrimas

LiveZilla Live Chat Software