Pirkimo taisyklės

Džiaugiamės, kad domitės UAB "SLO LITHUANIA" teikiamomis paslaugomis ir aplankėte mūsų el. parduotuvę.
 
Pirkimo tvarka:
 
Pirkti gali tik užsiregistravę el. parduotuvės nariai (registracija SLO el. parduotuvėje vyktsa nemokamai, nereikalaujanti pateikti jokių duomenų telefonu).
 
Išsirinkę iš katalogo Jums patinkančias prekes dėkite Jas į pirkinių krepšelį, spausdami "į krepšelį" (būdami jau prisiregistravę)
 
"Prekių krepšelio" skiltyje matysite Jūsų išsirinktas prekes, mokesčius, nuolaidas. Čia galėsite redaguoti užsakymą, keisdami prekių kiekį arba pritaikydami nuolaidos kodą.
 
Kitas žingsnis - nurodyti savo adresą, nes prekę galime pristatyti nurodytu adresu tik Lietuvos teritorijoje, visuose UAB "SLO Lithuania" padaliniuose.
 
Nurodę pristatymo adresą, mokėjimo tipą mūsų sistema Jums parinks automatiškai, kadangi šiuo metu apmokėjimą galima atlikti tik Pavedimu.
 
Pasirinkus mokėjimo tipą, peržiūrėkite ar pritaikytos akcijų nuolaidos ir specialūs pasiūlymai, ar apmokėjimo suma už pasirinktas prekes yra teisinga, ar pristatymo vieta yra ta kurioje atsiimsite prekę(es).
 
Jūsų pirkimas užregistruotas ir bus pradėtas vykdyti tik gavus Jūsų apmokėjimą. Kilus neaiškumams su Jumis bus susisiekta. Prekes Lietuvoje pristatome per 2-7 darbo dienas. Užsakius prekes (jei jos yra mūsų sandėliuose) iki 12 val. dienos, prekes galima atsiimti ir tą pačią dieną, praėjus ne mažiau kaip 3 darbo valandoms po užsakymo patvirtinimo.

Rekomenduojami tiekėjai

Prysmian Draka

MEKA baneriukas 2016-07

SLO pataria

Naujienos el.paštu

Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk patarimus, akcijinius pasiūlymus!

Title

© 2003-2014 UAB "SLO Lithuania"

Visa informacija esanti www.slo.lt yra griežtai saugoma LR įstatymų.

.NFQ internetinių parduotuvių kūrimas

LiveZilla Live Chat Software