Duomenų apsauga

Džiaugiamės, kad domitės UAB "SLO LITHUANIA" teikiamomis paslaugomis ir aplankėte mūsų puslapį (elektroninę parduotuvę). Mums svarbi Jūsų asmeninių duomenų apsauga, dėl šios priežasties mums svarbu, kad jaustumėtės saugūs lankydamiesi mūsų tinklapyje. Jūsų duomenys "SLO LITHUANIA" internetinėje parduotuvėje yra visiškai saugūs, nes:

 

Jūsų duomenų perdavimui naudojama SSL technologija, kuri saugiai, bei tretiesiems asmenims neįskaitomu formatu, perduoda informaciją tik mums. Taip siekiame apsaugoti Jūsų duomenis nuo praradimo, neteisėto jų panaudojimo ar kitų grėsmių. Perduodami duomenys yra šifruojami Comodo SSL sertifikatu, kurio pagalba duomenys yra užšifruojami 128 bitų ilgio raktu.

 

Mes garantuojame, jog Jūsų duomenys nebus perduoti tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, kurių pagalba UAB "SLO LITHUANIA" daug efektyviau pristato prekes į pirkėjo nurodytą vietą. Tokie atvejai gali būti:

 

Siuntų pristatymo tarnyba, kuriai bus reikalingi Jūsų duomenys pristatant prekes (Vardas, Pavardė, mob. tel. nr.)

 

Jei už elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes Jūs mokate jau pačioje banko internetinės bankininkystės sistemoje, tuomet saugumą užtikrina banko serveris, kuriame vedate į sistemą slaptažodžius ir kitą informaciją, kurią žinote tik Jūs.

 

Svarbu: www.slo.lt elektroninės parduotuvės personalas nei raštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala. Visa informacija apie skelbiamas akcijas, specialius pasiūlymus ir pan. yra perduodama elektroniniais laiškais tik užsiregistravusiems nariams ir mūsų elektroninėje parduotuvėje www.slo.lt

 

Papildoma informacija apie duomenų saugumą:

 

Klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Lietuvos Respublikos "Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas" nurodymų (Valstybės žinios. 2003, Nr. 15-597). Jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi ne ilgiau, nei tai būtina. Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis. Tai galite padaryti kreipdamiesi į mus el. paštu: biuras@slo.lt arba kitais nurodytais kontaktais. SLO el. parduotuvėje informacija apie Jūsų prekių krepšelio turinį išsaugoma slapukuose (angl. "cookies"), ir atėjus sekantį kartą į el. parduotuvę, prekes galite vėl peržiūrėti. Norint užsiregistruoti arba užsisakyti prekių, Jums reikės pateikti savo duomenis, kurie bus naudojami aukščiau įvardintais tikslais. Jei jūs jau esate klientas, galite prisijungti prie el. parduotuvės įvedę savo el. pašto adresą ir slaptažodį. Slapukuose saugomų duomenų dėka Jums nebereikia kaskart vėl iš naujo pildyti pateiktų formų. Pasirinkta naršyklės (angl. "browser") programa Jūs galite patys administruoti savo duomenis ir, jei norite, juos užblokuoti.

Rekomenduojami tiekėjai

Prysmian Draka

MEKA baneriukas 2016-07

SLO pataria

Naujienos el.paštu

Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk patarimus, akcijinius pasiūlymus!

Title

© 2003-2014 UAB "SLO Lithuania"

Visa informacija esanti www.slo.lt yra griežtai saugoma LR įstatymų.

.NFQ internetinių parduotuvių kūrimas

LiveZilla Live Chat Software