1. Vilnius

Senose baterijose ir akumuliatoriuose bei buitiniuose prietaisuose yra pavojingų  sveikatai ir gamtai medžiagų. Netinkamai išmetus seną įrangą ar elementus, kenksmingos medžiagos pasklinda aplinkoje. Sunkieji metalai (Hg - gyvsidabris, Cd - kadmis, Pb – švinas), rūgštys, tepalai, pavojingos medžiagos, garuoja ar susigeria į dirvą ir vandenį, o vėliau kartu su oru ar maistu patenka į žmogaus organizmą, sukeldami negalavimus bei sunkias ligas, apsigimimus, psichologinius sutrikimus.

 

Senos technikos ir  baterijų ar akumuliatorių, pažymėtų specialiu perbraukto konteinerio ženklu, negalima šalinti kartu su buitinėmis atliekomis. Juos reikia surinkti atskirai, pavojingas medžiagas, esančias atliekose nukenksminti, naudingas - perdirbti. Taip išgaunamos žaliavos, kurios panaudojamos naujų prietaisų ar daiktų gamybai bei tausojami žemės ištekliai ir saugoma aplinka.

 

 


Elkitės atsakingai – visus nebeveikiančius prietaisus (virykles, šaldytuvus, kompiuterius, elektroninius žaislus, lempas, pan.) ir išeikvotas baterijas ir akumuliatorius atneškite į EPA surinkimo vietas. Atliekas galite nemokamai palikti savivaldybių stambiagabaričių atliekų aikštelėse, arba mūsų elektros įrangos ar baterijų ir akumuliatorių pardavimo vietose:

 

Vilkpėdės g. 4, Vilnius

Taikos pr. 135D, Kaunas

Minijos g. 43, Klaipėda 

Ragainės g. 71E, Šiauliai

Smėlynės g. 112, Panevėžys

 

 

Nemokamas stambių buities prietaisų išvežimas: 8 695 55111

Baterijų ir elektronikos surinkimo vietų sąrašas: www.epa.lt

Rekomenduojami tiekėjai

Prysmian Draka

MEKA baneriukas 2016-07

SLO pataria

Naujienos el.paštu

Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk patarimus, akcijinius pasiūlymus!

Title

© 2003-2014 UAB "SLO Lithuania"

Visa informacija esanti www.slo.lt yra griežtai saugoma LR įstatymų.

.NFQ internetinių parduotuvių kūrimas

LiveZilla Live Chat Software